Přeskočit na obsah

Jsi nádherná žena

Moje nejmilejší Já,

Miluji Tě a věřím v tebe.

Zasloužíš si nekonečné množství lásky. Lásky, která prosvítí každý kousek Tebe a ve které můžeš být přesně tou, kterou opravdu jsi – bez jakéhokoli odsuzování nebo studu. Často sebelásce dáváme pravidla a hranice, ale sebeláska by měla být bezpodmínečná v každé chvíli tvého života. Máš na to! Máš sílu vytvořit cokoli, co v tvém životě chceš. Strach se může vplížit a pokusit se tě oddálit od Tvého nejvyššího potenciálu. Ale Pravdu s velkým P hluboko znáš.

Jsi chytrá, jsi silná, jsi schopná a jsi úspěšná. Jsi na cestě, po které jsi toužila jít už od malička. Jsi zde, abys pomáhala ostatním lidem a jdi v tom zatraceně dobrá.

Máš v sobě vše potřebné pro vybudování čehokoli a ke změně životů tisíce lidí. Už to totiž dávno děláš!

Když důvěřuješ sobě a svému účelu, nemůžeš selhat. I když někdy některé věci nemusí fungovat tak, jak chceš, je to v pořádku. Všechno je součástí procesu a každá z nich tě nasměruje k tomu, co je pro tebe to pravé.

Netlač na to. Nech se to dít a věř. Když věříš sobě a své intuici, jsi v pohybu. Tehdy se stane zázrak. A ty, moje nejmilejší, máš kolem sebe spoustu zázraků.

Miluji Tě a věřím v Tebe.

Pokračuj. Vedeš si skvěle! Nezapomeň, že jediným důležitým hlasem je Tvůj vlastní. Víš, co se ti líbí a co ne. Věř své intuici. Věř v sebe. Máš na všechno, co si jen umíš představit! Žádný cíl není příliš velký! A já jsem tady právě pro Tebe, a budu Tě povzbuzovat po celou cestu.

Miluji Tě,

Tvé nejvyšší Já