Přeskočit na obsah

"Život se nám neděje, život si tvoříme našimi rozhodnutími. Pokrok není možný beze změny."

Většina klientů se objednává přes systém Reservatic, proto většinu recenzí najdete zde

Někteří klienti uvádí své reference zde

Úkon: individuální konzultace / hypnoterapie 90min
Komentář: Pět hvězdiček je málo, byla jsem 2x a jsem moc moc spokojená, člověk přijde s tíhou v těle a odchází jako pírko.
Bohumila P.
Recenze na webu Reservatic.com
Úkon: individuální konzultace 90min
Komentář: Oceňuji příjemné a citlivé vedení Soni regresí i pěkné, klidné a bezpečné prostředí, které pro společnou práci vytvořila. Děkuji a doporučuji těm, kdo hledají svého průvodce svým osobním rozvojem.
Světla H.
Recenze na webu Reservatic.com
Úkon: individuální konzultace 60min
Komentář: Paní Vávrová je neobyčejně vnímavá žena ochotná pomoci. Jsem ochotná zainvestovat a pod jejím vedením na sobě pracovat.
Kateřina S.
Recenze na webu Reservatic.com
Úkon: individuální konzultace 90min
Komentář: Děkuji Soni za bezpečí při procházení bolesti na kterou jsem úplně v průběhu let zapomněla, za rady, za účast.... Za to, že je tady pro nás co potřebujeme pochopit, zpracovat a uzavřít. Děkuji 🥰🙏
Vlaďka Š.
Recenze na webu Reservatic.com
Úkon: individuální konzultace 90min
Komentář: Úžasná, milá a empatická paní terapeutka. Byla to moje první zkušenost s hypnózou a skutečně se není čeho bát. Jen se zkrátka víc zatouláte do vlastního nitra. Mám před sebou ještě hodně práce, ale věřím, že s paní terapeutkou to zvládnu postupně uskutečnit. Moc děkuji.
Vendula P.
Recenze na webu Reservatic.com
Paní Soňu jsem vyhledala v náročné životní situaci, kterou se mi díky ní podařilo rychleji vyřešit, a od té doby se k ní ráda vracím zkonzultovat partnerské, rodinné a také pracovní oblasti. Pomohla mi pochopit chování blízkých osob, které jsem si brala osobně a považovala je za nespravedlivé. Díky ní vycházím teď lépe s rodiči a podařilo se mi odpustit bývalému příteli. Dále mi pomocí hypnózy pomohla vyčistit negativní vzpomínky z dětství, které se mi nevědomě promítaly i do současného života. Studio je moderně zařízené a vzdušné, působí velmi uklidňujícím dojmem. Služby paní Vávrové velmi doporučuji, na sezení se cítím příjemně, věnuje mi dostatek času a odcházím vždy s pocitem, že se věci posunou nebo dají do pohybu.
Jana
Recenze na Google
Paní Vávrovou jsem navštívil z důvodu problému vztahu k sobě samému a tím pádem i v partnerství, paní Vávrová mě osobně moc pomáhá najít ten správný směr a pochopit to proč se některé věci dějí v mém životě a jak je změnit.Za mě opravdu moc příjemná Paní a mužů jen doporučit. 👌🏻
Jakub Nejezchleb
Recenze na Google
Po návštěvě studia hypnózy jsem vyřešil spoustu svých osobních problémů. Nalezl jsem novou chuť do života
Forza Motorsport
Recenze na Google
Milá terapeutka, kvalitní služby, přijemne prostředí. Z mé strany velká spokojenost.
Lucie Procházková
Recenze na Google